Patikėkite savo specialistus

Patogus didmeninės prekybos pirkimas: patikėkite savo problemas profesionalams ir mėgaukitės rezultatu! Tiesiog pasirinkite, ką ir kada mes pasirūpinsime viskuo.

Ieškote patikimos ir patikimos paslaugos?

Patogus verslo sprendimas

Patikimas ir patogus verslo sprendimas dideliems pirkimams per tris paspaudimus – eikite į mūsų svetainę, užpildykite formą ir spustelėkite „Pateikti“. Patikėkite mus visais organizaciniais subtilumais ir tiesiog pasimokykite galutiniu rezultatu. Kas gali būti lengviau? Aukštos kokybės produktai už prieinamą kainą garantuojami.

Logistikos paslaugos ir laivyba

Bendrovė „Lielupe.lt“ užtikrins patikimą ir geriausią kainą už tarptautinį gabenimą ir prekių muitinį įforminimą. Kreipdamiesi į mus, jūsų asmeninis agentas sukurs ekonomiškiausią maršrutą dėl krovinio gabenimo laiko ir išlaidų, taip pat užsakys transportui, kurio reikia šiai užduočiai atlikti.

Kaip tai veikia?

Išbandykite mūsų specialų pasiūlymą ir pasinaudokite mūsų specialiomis sutartimis - aukštos kokybės ir konkurencingos kainos vienoje vietoje!

Pasirinkote? Aptarkite visus sandorio duomenis su savo asmeniniu agentu. Mes rūpinamės visa informacija. Geriausias logistinis sprendimas bet kokio tūrio pirkimui.

Norite ką nors pakeisti? Nieko nėra lengviau! Jūsų asmeninis agentas visuomet palaiko ryšį, kad galėtumėte pakeisti jūsų užsakymą. Rašykite mums!

Rašykite mums!

Susisiekite su mumis bet kuriuo patogiu metu – skambinkite arba užpildykite paraišką svetainėje, jūsų asmeninis agentas su Jumis susisieks kuo greičiau ir aptars visas detales.

  • +370 629 67 143
  • Vilnians m.sav. Vilniaus m. Veiveriu g. 9B-62
  • office@lielupe.lt